Başhekim Op. Dr. Raşit İLHAN görev talimatı ve çalışan sorunları ile ilgili toplantı yaptı.
15 Nisan 2022

                             


Iğdır Devlet Hastanesi’nde taşeron elemanı olarak çalışan ve bir süre önce kadrolu işçi statüsüne geçirilen işçiler için görev talimatı ve çalışan sorunları ile ilgili Başhekim Op. Dr. Raşit İLHAN toplantı yaptı.

Taşeron işçilerinin 2 Nisan 2018 tarihinde kadrolu işçi statüsünde hastane bünyesinde istihdam edilen ve hastane yönetimi tarafından, Temizlik, Hasta destek, Veri giriş kontrol işletmeni gibi görev bölümüne ayrılan personeller için görev talimatı ve personellerin sorunları ile ilgili karşılıklı bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Iğdır Devlet Hastanesi Konferans Salonunda yapılan “ Görev Talimatı ve Personel Sorunları” Toplantısına Hastane Başhekimi Op. Dr. Raşit İLHAN, İdari ve Mali İşl. Md. Ali Erdem SEVİLMİŞ; İdari ve Mali İşl. Md. Yrd. Galip Kürşat YÜKSEL, Bilgi İşlem, Hasta Destek ve Temizlik Personelleri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Başhekim İLHAN; Hastanelerinin bölgeye hitap ettiğini, hastanelerde hijyenin çok önemli olduğunu hatırlatarak; “ Bu hijyenin en büyük ayağı da sizlersiniz. Bu konuda sizlere büyük görevler düşüyor. Kılık ve kıyafetlerinize dikkat ediniz, üniformanızı giyiniz. Mesainize riayet ediniz, malzemeleri uygun ve dikkatli kullanarak, hastanemizi koruyup kollayınız. Hasta ve hasta yakınları, personel arkadaşlarınız ile as ve üstlerinizle iyi geçinin, münakaşaya girmeyiniz. Hastane içinde veya dışında ister çalışma alanlarınızda olsun ister ailevi sorunlarınız bizler yönetim olarak sizlerin yanınızdayız ve birlikte çözümleyebiliriz. Sorun ve sıkıntılarınız olduğunda bizlere gelerek paylaşabilir, imkânlar doğrultusunda destek ve yanınızda oluruz. Sizlerde işlerinizi düzgün yapın, talimatlara uyun, mesainize zamanında gelip gidiniz.“ önerisinde bulunduktan sonra, toplantı sona erdi.