Nahcıvan'da Görev Yapan Türkiye Cumhuriyeti Konsolos Muavini Necla KAYA ve Ateşe Yrd. Erol KAYA Başhekim Op. Dr. Raşit İLHAN'ı Makamında Ziyaret Etti
15 Nisan 2022

Nahcıvan'da görev yapan Türkiye Cumhuriyeti Konsolos Muavinimiz Necla KAYA ve Ateşe yardımcısı Erol KAYA, Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Raşit İLHAN’ı makamında ziyaret ettiler.

               

2 ay önce Nahcıvan Konsolosluğuna atanan Necka Kaya ve Ateşe Yrd. Erol KAYA, Başhekim İLHAN'a tanışma ziyaretinde bulunarak, güler yüzü ve samimi sohbetinden dolayı teşekkür ederek, Iğdır'a ilk defa geldiklerini, hem şehrimizi hem de hastanemizi çok beğendiklerini belirttiler.

Başhekim İLHAN; "Iğdır mevcut olduğu coğrafi konum olarak 3 ülkeye sınır, gelişime ve yeniliğe açık bir şehir. Hastane olarak hem sınır ülkelerden gelen hastalara hem de çevre il ve ilçelerden gelen hastalara hizmetin dışında Iğdır halkına hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Yönetim ekibim ve tüm personellerimizle kaliteli hizmetler vererek hastanemizi hak ettiği misyonuna kavuşturacağımıza inanıyorum" dedi.

Kısa bir sohbetin ardından Başhekim İLHAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür etti.

Başhekim Yrd. Dr. Tevekkül AYRIM'ı da ziyaret ederek kendilerini tanımaktan mutluluk duyduklarını belirtip, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek hastanemizden ayrıldılar.