Iğdır Dr. Nevruz Erez Devlet Hastanesinde Yaz Stajı Yapacak Öğrenciler İçin Gerekli Belgeler;
23 Mayıs 2024

Iğdır Dr. Nevruz Erez Devlet Hastanesinde Yaz Stajı Yapacak Öğrenciler İçin Gerekli  Belgeler;

STAJ İÇİN GEREKLİ BELGELER

=>  Öğrenci Belgesi(Yeni tarihli olmalı)

=>  Kimlik Fotokopisi (2 nüsha)

=>  Zorunlu Staj Başvuru Formu (2 nüsha)

=>  İşletmelerde Mesleki Eğitim Sözleşmesi (öğrenci tarafından ıslak imzalı ve okul tarafından ıslak imzalı kaşeli ve mühürlü )3 nüsha

=>  Fotoğraf  (1 adet)

=>  İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi katılım belgesinin fotokopisi veya transkript (Son bir yıl içinde alınmış olacak) En Az 16 Saat alındığı görülmelidir.

=>  SGK durum belgesi (4/A İşe Giriş Bildirgesi e-Devletten barkodlu güncel tarihli çıktı.) 2 Adet.

=>  Tek Hekim raporu

=>  Tek Hekim raporu verilirken yapılan:, ELISA test sonuçları(Hbs Ag ,Anti-Hbs ,Anti-HIV ,Anti-HCV,Anti HAV Ig G) staj başlama süresinden  en fazla 2 ay öncesinden yapılmış olmalı.

=>  Anti HBS (Anti HBS sonucunuz pozitif olmalı; eğer  10 ve 10 değerinin altındaysa yani sonuç negatif ise mutlaka Hepatit B aşısı olunması gerekiyor.)

=>  Aşı Kartı Fotokopisi,(aşı olunması durumunda aile hekimi yada e nabız uygulamasından, Aşı kartı fotokopisi  gerekmektedir.)

=>  Ziraat Bankası  İBAN Numarası (Iğdır Şubesinden öğrenci adına açılmış hesaba ait)

=>  Yaka Kartı (Okul Logosu ile Stajyer Olduğunu Belirten)

Stajyer formaları
Hastanemizde staj yapacak kişilerin okullarını/branşlarını  temsil eden önlük veya forma giymeleri istenir. Ameliyathane de staj yapacak öğrencilerin sadece ameliyathane de giyecekleri bir forma(beyaz hariç) gereklidir. Staj BitimindeDeğerlendirme formunuz  için zarf istenir.

 

NOT ===> STAJ EVRAKLARINIZI STAJINIZ BAŞLAMADAN 15 GÜN ÖNCE, SGK DURUM BELGENİZİ STAJINIZIN BAŞLADIĞI GÜN TESLİM ETMENİZ GEREKLİDİR!