Başhekim Op. Dr. Raşit İLHAN'ın Yeni Yıl Mesajı
15 Nisan 2022


 

''Hüzünleriyle, sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Tüm güçlüklerin karşısında bir ve beraber attı kalplerimiz. Ülkemizi güçlü kılan bu meziyetin yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır.

Yeni yıllar geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra yeni yıla ilişkin yol haritasının yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine olanak sağlayan dönüm noktalarıdır. Bizler de bu anlayıştan hareketle geçmiş yılda hemşehrilerimize daha iyi hizmet verme, hastanemizin potansiyelini daha iyi noktalara taşıma çabasıyla başta sağlık olmak üzere hemen her alanda hayata geçirdiğimiz projeleri, 2019 yılında da aynı kararlılıkla sürdürerek ülkemizin ve şehrimizin aydınlık yarınlarına katkı yapmanın gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının dünyada barışın, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, ülkemizde yaşanan terör hadiselerinin son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyor, başta hastane çalışanlarımız olmak üzere tüm Iğdır halkının ve basın mensuplarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.''